slider1
slider3
slider2

TV konkurso „Dainų dainelė“ atrankos turas

2018 m. sausio 10-11d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko I-asis TV konkurso „Dainų dainelė“ turas. Scenoje pasirodė 46 dalyviai.

Mūsų mokyklą atstovavo: solistė Emilija Kazlauskaitė (vadovė Daina Kavaliauskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė), mergaičių vokaliniai ansambliai „Linksmosios natelės“ ir „Vaivorykštė“ bei solistė Gabija Plungytė (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterės Renata Stauskienė ir Monika Černauskaitė, ritminiais instrumentais pritarė mokytojo Arūno Banio mokiniai Erikas Jankaitis ir Matas Mačanskas).

Džiaugiamės, kad į antrąjį vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ etapą pateko: mergaičių vokalinis ansamblis „Linksmosios natelės“, solistė Gabija Plungytė ir mergaičių vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“. Jaunosioms dainininkėms linkime sėkmės sekančiame ture, kuris vyks 2018 m. sausio 17d. Šiaulių miesto ,,Dagilėlio“ dainavimo mokykloje.
(Foto: Vita Jevtušenkienė.)

© 2023 mir.lt