slider1
slider3
slider2

TV konkurso „DAINŲ DAINELĖ“ II etapas

2024 m. sausio 25 d. Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos koncertų salėje vyko TV konkurso „Dainų dainelė“ II etapas, kuriame dalyvavo Šiaulių miesto jaunieji dainininkai.

Dainorėlius vertino kompetentinga komisija: Martynas Staškus (Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas), Artūras Novikas (meno vadovas, mokytojas, dainų aranžuotojas, balsų režisierius, choreografas ir įkvėpėjas), Žilvinas Meškuotis (,,Dainų dainelės” programos koordinatorius).

Šiame ture dalyvavo mūsų mokyklos vokalinis duetas – Laura Ignuotaitė, Greta Dankytė (mokytojas Rimantas Narkus, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė) ir solistė Gabija Plungytė (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė).

Sveikiname dalyvius, jų mokytojus su gražiu pasirodymu, o mes nekantriai lauksime šio etapo rezultatų, kurie paaiškės vasario 8 dieną. Linkime mūsų mokyklos solistams sėkmės, labai norime jus išgirsti III etape – LRT televizijoje.

Foto įamžino R. Bieliauskas

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą