slider1
slider3
slider2

TV konkurso „Dainų dainelė“ II etapas

2022 m. sausio 28 d. Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos koncertų salėje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ II etapas. Dalyvių pasirodymus vertino keturių narių komisija, kuri ir atrinko dainininkus į televizijos koncertų pasirodymus.

Sveikiname puikiai zoniniame konkurse pasirodžiusias ir patekusias į Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė” III etapą mokyklos solistes: Kotryną Lapeikytę (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Monika Juščė), Austėją Rimkutę, Gabiją Plungytę (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė).

„Tikiuosi, kad į 3 etapą kviečiamiems jauniesiems dainorėliams nusišypsos sėkmė ir jie puikiai pasirodys „Dainų dainelės“ televizijos koncertuose.“, – linkėjo „Dainų dainelės“ programos koordinatorius Žilvinas Meškuotis.

Dėkojame mokytojas Vygantui Baniui, Arūnui Baniui ir Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos mokinei Anetai Vireikytei už pagalbą solistams dalyvaujant konkurse.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą