slider1
slider3
slider2

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMAS KARANTINO LAIKOTARPIU

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės (toliau — LRV) 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1225 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybes 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo“ ir 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, informuojame:

1. Šiaulių 1-oji muzikos mokykla ugdymo procesą karantino laikotarpiu (nuo 2020-11-09 iki 2020-11-29) organizuoja mišriuoju būdu.

2.  Visos ugdymo plane numatytos teorinės, ansamblinio muzikavimo, grupinio dainavimo, ankstyvojo neformaliojo muzikinio ugdymo programos dalyvių pamokos organizuojamos nuotoliniu būdu.

3. Individualios dalyko pamokos gali būti vykdomos Mokykloje fiziniu kontaktiniu būdu (būtinas tėvų sutikimas atsiųstas specialybės mokytojui SMS žinute).

4. Specialybės dalyko dėstymą galima organizuoti daliniu nuotoliniu būdu – vieną kartą per savaitę vyksta mokytojo ir mokinio fizinis kontaktinis užsiėmimas, kita kontaktinė valanda dirbama nuotoliniu būdu (būtina suderinti su mokinių tėvais, globėjais, rūpintojais).

5. Mokyklos kolektyvų grupinės pamokos (chorinio dainavimo, ansamblinio, orkestrinio muzikavimo ir kt.) vykdomos nuotoliniu būdu.

6. Tėvai (globėjai, rūpintojai) į Mokyklos patalpas karantino laikotarpiu neįleidžiami.

7. Draudžiama į Mokyklą atvykti asmenims, kuriems privaloma izoliacija, bei kartu su jais gyvenantiems asmenims izoliacijos laikotarpiu, turintiems karščiavimą (37,3 °C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

8. Mokyklos bendruomenės nariai (mokytojai, darbuotojai, mokiniai, tėvai, globėjai, rūpintojai) privalo nedelsiant informuoti administraciją apie jiems nustatytą COVID-19 ligą.

9. Atsižvelgiant į sveikatos būklę, bendruomenės nariai, kuriems taikoma izoliacija, ugdymo procese dalyvauja nuotoliniu būdu.

10. Visose Mokyklos patalpose būtina dėvėti veido kaukę. Mokyklos klasės vėdinamos kiekvienos pertraukos metu, dažnai liečiami paviršiai (instrumentai, durų rankenos, stalų paviršiai, kėdžių atramos, elektros jungikliai ir kt.) valomi valikliu ar dezinfekcijai skirtomis servetėlėmis.

11. Karantino metu bus nuolat stebima epidemiologinė situacija, kuria remiantis bus koreguojamas ugdymas Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje.

Mokyklos administracija

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą