slider1
slider3
slider2

V-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų festivalis „Ritmas kitaip“

2015 m. vasario 6 d. Šiaulius sudrebino V-asis Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos organizuotas tarptautinis mušamųjų instrumentų festivalis „Ritmas kitaip“. Prieš koncertą – festivalį Vilnietis Gediminas Mačiulskis surengė praktinį seminarą, kurio metu pasakojo apie afrikietiškus būgnus, Vakarų Afrikos muziką ir mokė vaikus groti atsivežtais instrumentais. Pavakarę, į jaukią „Polifonijos“ salę, rinkosi jaunieji būgnininkai, jų šeimos nariai, mokytojai, mušamųjų instrumentų muzikos gerbėjai. Daug šiltų emocijų sukėlė nuotaikingas festivalio organizatorių kolektyvo „Ritmas kitaip“ (vadovas Arūnas Banys) muzikinis pasveikinimas. Po jo, scenoje pasirodė 16 Lietuvos ir Latvijos muzikos ir meno mokyklų. Jauniausiai festivalio dalyvei vos 6-eri. Tai nepaprasta patirtis ne tik pirmuosius žingsnius žengiantiems, bet ir patyrusiems būgnininkams. Nenusivylė ir klausytojai, jie sakėsi pailsėję po savaitės darbų, nes ritmai taip stipriai dundėję, kad išmušę net nuovargį.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą