slider1
slider3
slider2

V respublikinis lietuviškos muzikos festivalis – konkursas ATLĖK, SAKALE

2015 m. spalio 24 d. pučiamųjų skyriaus mokiniai: Majus Šalkus (valtorna) 3 kl., Barbora Špokauskaitė (trimitas) 3 kl., Greta Birutytė (trimitas) 3 kl. ir Mikas Jankus (trimitas) 4 kl. dalyvavo V respublikiniame lietuviškos muzikos festivalyje – konkurse ATLĖK, SAKALE, kuris vyko Alytaus muzikos mokykloje.

Sveikiname jaunuosius muzikantus, jų mokytojus ir koncertmeisterius su sėkmingu pasirodymu: Majus Šalkus apdovanotas I vietos diplomu (mokytojas Ramūnas Benediktas Zubrickas, koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis), Barbora Špokauskaitė, Mikas Jankus ir Greta Birutytė įvertinti II vietos diplomais (mokytojas Zigmas Drakšas, koncertmeisteris Dainius Danilaitis).

 

 

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą