slider1
slider3
slider2

V tarptautinis festivalis „Programinė muzika fortepijonui“

2023 m. balandžio 21 d. Šiaulių Dainų muzikos mokykloje vyko V tarptautinis festivalis „Programinė muzika fortepijonui“. Renginyje dalyvavo 100 mokinių ir 41 mokytojas iš 15 mokyklų. Jų tarpe ir mūsų muzikos mokyklos jaunieji pianistai: Kaja Cvikaitė, Vytautas Žukauskas, Jokūbas Mažeika, Dagnė Andrulytė, Deimilė Vozgirdaitė, Lėja Dargytė, Gytė Mačiukaitė, Gabrielė Paulikaitė, Jorė Jakelevičiūtė, Marta Nauronytė, Žemyna Kojelytė, Rusnė Šiuparytė, Rugilė Daraškaitė, Lėja Ramanauskaitė, Aijiselė Fokė, Viltė Kiuraitė, Lukrecija Šulniūtė, Dainius Čalnaris.

Festivaliui vaikus paruošė mokytojai: Monika Juščė, Loreta Bubnienė, Saulė Žentelienė, Ina Lapukienė, Ela Grigorjeva, Kristina Vedeckienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą