slider1
slider3
slider2

VAKARAS – KONCERTAS EDVARDO GRYGO 180-OSIOMS GIMIMO METINĖMS PAMINĖTI

2023 m. gegužės 17 d. Chaimo Frenkelio viloje įvyko vakaras – koncertas, skirtas norvegų nacionalinės muzikos klasiko, genialaus kompozitoriaus Edvardo Grygo 180-osioms gimimo metinėms paminėti. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytojos Aurelijos Urniežienės pasakojimas apie kompozitoriaus gyvenimą ir kūrybą, mokinių jautriai atliekama melodinga ir nuoširdi E. Grygo muzika sukūrė lyrišką vakaro – koncerto nuotaiką, nukėlė klausytojus į XIX–XX a. sandūros Norvegiją – tokią, kokią matė kompozitorius: su troliais ir elfais, slėpiningais vakarais ir naktimis, elegiška lyrika ir gyvybingais liaudies šokiais.

Vakaro – koncerto atlikėjai: A. M. Ziroyan ir M. Ziroyan (mokyt. I. Lapukienė); M. Prielaidaitė, A. Abelkytė (mokyt. E. Grigorjeva); M. Milašauskaitė, A. Juška (mokyt. N. Prascevičienė, koncertmeisterė N. Krikščiūnė); G. Neboginaitė, E. Kuizinaitė (mokyt. A. Sutkienė); M. Šalkutė (mokyt. L. Bubnienė); A. Adomavičiūtė (mokyt. R. Storožišinienė, koncertmeisterė K. Drakšienė).
Vakarą – koncertą organizavo mokytoja Aurelija Urniežienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą