slider1
slider3
slider2

VI-asis respublikinis vokalinių ansamblių konkursas – šventė ,,Pasiimsiu paukščio balsą“

2023 m. balandžio 6 d. Kupiškio meno mokykloje vyko VI-asis respublikinis vokalinių ansamblių konkursas – šventė ,,Pasiimsiu paukščio balsą“.

Konkursinėje programoje, kartu su kitais vokaliniais ansambliais, atvykusiais iš Kupiškio, Šiaulių, Pakruojo, Rietavo, Rokiškio, Panevėžio, Vilniaus, Utenos, Radviliškio meno ir muzikos mokyklų, varžėsi mūsų mokyklos vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė) bei vokalinis duetas – Laura Ignuotaitė ir Arminas Prunskus (vadovas Rimantas Narkus, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė).

Vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ pelnė I vietos Laureato diplomą, Lauros Ignuotaitės ir Armino Prunskaus vokalinis duetas tapo diplomantais. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą