slider1
slider3
slider2

VI – asis Tarptautinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas – festivalis „Garsų sūkury“

2024 m. gegužės 8 d. šeštąjį kartą Ukmergės meno mokykloje vyko Tarptautinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas – festivalis „Garsų sūkury”. Konkurse dalyvavo gausus būrys solistų ir vokalinių ansamblių.

Mūsų muzikos mokyklą atstovavo solistai: Lukrecija Šimkutė 2 kl. (diplomas), Arminas Prunskus 4 kl. (diplomas), Kotryna Lapeikytė 4 kl. (diplomas), vokalinis ansamblis ,,Vaivorykštė” (III vieta), vokalinis duetas Greta Dankytė ir Laura Ignuotaitė (nominacija už geriausiai atliktą liaudies dainą), Arilė Babrauskaitė 2kl. (II vieta).

Sveikiname ir dėkojame jaunųjų dainininkų mokytojams Gintai Palujanskienei ir Rimantui Narkui paruošusiems vaikus konkursui bei koncertmeisteriams Giedrei Krasauskaitei ir Monikai Juščei padėjusiems solistams išpildyti kūrinius.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą