slider1
slider3
slider2

VIII-asis mušamųjų instrumentų festivalis „Ritmas kitaip 2022“

2022 m. birželio 1 d. vyko VIII-asis mušamųjų instrumentų festivalis „Ritmas kitaip 2022“. Šį kartą festivalis persikėlė į miesto erdves. Nors tą dieną oras nelepino, bet su gera nuotaika į renginį sugužėjo net 144 dalyviai iš visos Lietuvos: Šiaulių „Juventos“ progimnazijos, Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Kuršėnų meno mokyklos, Utenos meno mokyklos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos, Kretingos meno mokyklos, Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos, Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir mūsų, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos.

Festivalio dalyviai, mums palikę gerą nuotaiką ir atmintyje užsilikusius mušamųjų instrumentų garsus, į namus išsivežė nepakartojamus įspūdžius.

Renginio iniciatorius mokytojas Arūnas Banys.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą