slider1
slider3
slider2

VIII respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“

2021 m. spalio 23 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos vokalo mokytojai, pastebėję daugelio Lietuvos pedagogų norą puoselėti nacionalinės muzikos tradicijas, grįžti prie klasikinio meno ugdymo pagrindų, aštuntąjį kartą organizavo respublikinį vaikų ir jaunimo dainavimo konkursą „Rudens spalvos“.

Konkurso dalyvius vertino: prof. Deividas Staponkus, LMTA muzikos fakulteto dekanas, dainavimo katedros profesorius; Julija Stupnianek, LMTA dainavimo katedros docentė, tarptautinių konkursų laureatė; Natalija Katilienė, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos mokytoja ekspertė.

Šiame konkurse pirmąjį kartą dalyvavo ir mūsų mokyklos solistės – Gabija Plungytė ir Austėja Rimkutė (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė).

Gabijos Plungytės ir Austėjos Rimkutės pasirodymą komisija įvertino diplomais. Sveikiname mergaites ir pasirodymui pasiruošti padėjusias mokytojas bei linkime jaunosioms dainininkėms sėkmės tolimesniame vokalinio tobulėjimo kelyje.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą