slider1
slider3
slider2

X respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“

2017 m. kovo 9 dieną Kelmės kultūros centre vyko X respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Konkurse dalyvavo 55 dalyviai (amžiaus kategorija – nuo 4 iki 18 metų) iš Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Raseinių, Šiaulių, Naujosios Akmenės, Viekšnių, Ventos bei Kelmės meno ir muzikos mokyklų.

Džiaugiamės mūsų muzikos mokyklos mokinių pasiekimais konkurse: solistė Gabija Plungytė ir vokalinis ansamblis ,,Vaivorykštė“ buvo apdovanoti 1 laipsnio diplomais, Saulės Bubnytės ir Urtės Medžiūnaitės vokalinis duetas- 2 laipsnio diplomu. Vaikus paruošė mokytoja Ginta Palujanskienė, dainorėliams talkino koncertmeisterės Renata Stauskienė ir Monika Černauskaitė.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą