slider1
slider3
slider2

XV respublikinis jaunųjų pianistų FESTIVALIS – MARATONAS

Tikra fortepijono muzikos švente mokyklos pianistams tapo Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos organizuojamas respublikinis jaunųjų pianistų Festivalis – maratonas, rengiamas nuo 2001 m. Festivalyje – maratone dalyvauja pianistai – solistai, įvairūs ansambliai, kurių sudėtyje yra fortepijonas. Renginys yra unikalus tuo, kad kiekvieną rudenį, paskutinį lapkričio mėn. arba pirmą gruodžio mėn. šeštadienį, gražiausiose koncertinėse Kauno salėse vienu metu – 12 val. prasideda koncertai, kuriuose kiekvienais metais dalyvauja apie 400 dalyvių iš visos Lietuvos. Ši lapkričio 28 – oji jauniesiems Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos pianistams buvo ypatinga. Koncertas vyko Nacionaliniame M.K. Čiurlionio dailės muziejuje. Vaikų atliekamų kūrinių dėka susiliejo du menai – dailė ir muzika. Maloni Festivalio – maratono rėmėjų dovana jauniesiems muzikantams – gido vedama ekskursija po Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus ekspozicijų sales. Į Kauną vyko: Marija Fausta Rimkevičiūtė, Ema Gilvičiūtė, Medėja Šalkutė, Emilija Ivanauskaitė, Emilija Roma Šemetaitė, Milana Rimovskaja, Guostė Janušauskaitė, Martyna Vedeckytė, Urtė Medžiūnaitė, Patricija Noreikaitė, Gytė Marcinkutė, Agnė Babrauskaitė, Deimantė Žigaitė, Saulė Pigulevičiūtė. Vaikus koncertui paruošė mokytojai: K. Vedeckienė, I. Lapukienė, L. Bubnienė, S. Žentelienė, E. Grigorjeva, R. Stauskienė, A. Sutkienė, N. Krikščiūnė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą