slider1
slider3
slider2

XV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“

2024 m. gegužės 24 d. Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijoje vyko XV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“. Konkurse dalyvavo atlikėjai iš Estijos, Latvijos bei Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, gimnazijų, konservatorijų.

Šiame konkurse Šiaulių 1 -ąją muzikos mokyklą atstovavo akordeonistai: Augustas Rimgaila ir Karolis Rauba. Augustas dalyvavo keliose kategorijose kaip solistas ir grodamas duetu, kartu su Karoliu. Augustas ir Karolis garbingos komisijos buvo įvertinti II vietos Laureatų diplomais. Augusto ir Karolio mokytoja Vitalija Ponelienė pasidžiaugė savo mokinių pasiekimais ir aktyvia jų veikla, vykdoma mokslo metų bėgyje.

XV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas ,,Linksmasis akordeonas“ – Jubiliejinis. Be konkurso įvyko ir aukšto lygio koncertai miesto „Polifonija“ salėje: Duetas „Tutto a Dio“ (G. Staponkutė -Rakau/altas ir Augustinas Rakauskas/akordeonas; akordeonistų orkestras „Cansona“ (Ričardas Sviackevičius); akordeonistas Jonas Vozbutas.

Mokytoja Vitalija Ponelienė pasidžiaugė savo mokiniais: Augustu, Karoliu, Saule, Martyna, Denisu, Einaru ir dėkinga tėveliams už galimybę dalyvauti kartu šiuose koncertuose. Sveikiname ir džiaugiamės kartu tokia gražia mokslo metų pabaiga!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą