slider1
slider3
slider2

XXIII respublikinis meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis-maratonas

2023 m. lapkričio 25 d. vyko XXIII respublikinis meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis-maratonas. Šiais metais festivalis vyko 12 Kauno miesto salių. Dalyvavo 454 jaunieji muzikantai iš 36 meno ir muzikos mokyklų.

Juos ruošė 202 mokytojai. Net 18 mūsų mokyklos jaunųjų pianistų kartu su Kauno „Vyturio“ gimnazijos, Tylos muzikos studija, Šiaulių Dainų muzikos mokykla muzikavo Kauno rajono meno mokyklos Raudondvario filiale.

Ačiū fortepijono mokytojoms Saulei Žentelienei, Inai Lapukienei, Kristinai Vedeckienei, Adelaidai Sutkienei, Loretai Bubnienei, Neringai Krikščiūnei, Renatai Stauskienei, paruošusioms mokinius šiam festivaliui. Dėkojame mamytėms, atlikėjų draugėms, važiavusioms kartu paklausyti ir palaikyti festivalio -maratono dalyvių! Išvyką organizavo mokytoja Ina Lapukienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą