slider1
slider3
slider2

XXII Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

2022 m. gegužės 19-21 dienomis Vilniaus B. Dvariono dešimtmetėje mokykloje vyko XXII Nacionalinis B. Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas. Balys Dvarionas – vienas ryškiausių Lietuvos kompozitorių, dirigentų, pedagogų, atlikėjų.

Kultūros ministerija renginį pripažino vienu iš nacionalinės reikšmės muzikos konkursų, tai vienintelis Lietuvoje konkursas – tarptautinės Europos jaunimo muzikos konkursų sąjungos narys.

Konkurse dalyvavo: smuikininkės Barbora Goštautaitė (mokytoja Jovita Dambrauskienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė), Lėja Ramanauskaitė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė, koncertmeisterė Gintarė Mikalėnaitė), Evelina Pabrėžaitė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė, koncertmeisterė Gintarė Mikalėnaitė), kanklininkė Andrėja Baužaitė (mokytoja Kristina Kuprytė, koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis). Visi mūsų mokyklos jaunieji talentai, dalyvavę konkurse, pelnė aukščiausius Žiūri komisijos įvertinimus – tapo LAUREATAIS!!! Buvo skirti ir specialūs prizai.

Juos gavo Lėja Ramanauskaitė – Už geriausią B. Dvariono kūrinio atlikimą, Evelina Pabrėžaitė – Už prasmingą muzikavimą, Andrėja Baužaitė – Už geriausią muzikinę perspektyvą.

Koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis į mokyklą parvežė Geriausio koncertmeisterio padėką.

Šie vaikų pasiekimai, tai aukščiausio mokytojų profesinio meistriškumo įvertinimas.

Didžiuojamės ir džiaugiamės mokyklos jaunųjų talentų, pedagogų, koncertmeisterių, tėvelių bendro darbo rezultatu. Garsiai plojame ir linkime daug gražių koncertų. BRAVO!!!

© 2022 mir.lt