slider1
slider3
slider2

Akordeonistų sėkmė Tarptautiniuose konkursuose

2023 m. rugsėjis buvo itin darbingas ir sėkmingas Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos akordeonistams: Augustui Rimgailai ir Karoliui Raubai bei jų mokytojai Vitalijai Ponelienei.

Atkeliavo smagi žinia iš Amerikos ir Australijos, kur šie mokiniai dalyvavo: Tarptautiniame Virtualiame Festivalyje – Konkurse „Amerikos žavesys“ (International Festival Online Competition – American Charm) rugsėjo 8-15 d. ir Tarptautiniame Virtualiame Festivalyje-Konkurse „Po Australijos dangumi“ (International Festival Online Competition – Under The Skies Of Australia) rugsėjo 15-20 d.

Kryptingas ir nuoširdus darbas, laisvalaikiui skirtas laikas, darant video įrašus, padėjo pasiekti puikių rezultatų. Abiejuose konkursuose savo amžiaus kategorijose Augustas ir Karolis buvo įvertinti I -ų vietų laureatų diplomais.

Karolis ir Augustas atliko programas, kuriose skambėjo mokytojos Vitalijos Ponelienės sukurti muzikiniai kūriniai pagal lietuvių tautosaką iš sudarytų leidinių „Muzikiniai pasakojimai“ ir „Muzikiniai nuotykiai“.

Dalyvavimas tokiuose konkursuose yra ne tik vertinga patirtis susipažįstant su kitų šalių muzika, bet ir galimybė per muzikinį meną, folklorą pristatyti ir garsinti savo šalį, miestą, mokyklą. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą