slider1
slider3
slider2

Choras „Gama“ stovyklauja su daina

2021 rugpjūčio 10-14 d. Birštone Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mergaičių choras „Gama“ (vadovė Daina Kavaliauskienė) dalyvavo antrą kartą organizuojamoje stovykloje Junior Choir Camp, kuri skirta dainuojantiems vaikams.

Pandeminiai metai sukėlė daug iššūkių, bet noras dainuoti ir susitikti savo mokytojus buvo stipresnis. Todėl į stovyklą atvyko chorai iš Gargždų, Kalvarijos, Klaipėdos, Kupiškio, Vilniaus, Ukmergės, Švenčionių, Šiaulių ir Birštono. Su vaikais dirbo puikūs dirigentai: Ausma Sakalauskaitė (Lietuva), Part Uusberg (Estija), Marleen Annemans (Belgija), Sanna Valvanne (Suomija).

Stovyklos pabaigą vainikavo finalinis koncertas, kuriame skambėjo čia repetuoti kūriniai. Choras „Gama“ susirado daug draugų, kūrybinėse dirbtuvėse tyrinėjo ir improvizavo gaminant muzikos instrumentus, o Open Singing formate vyko visos stovyklos dalyvių dainavimas – improvizavimas naujų melodijų.

Tikėkimės, kad ateinantys mokslo metai sugražins chorus į mokyklas, jaunosios dainininkės galės repetuoti, o paruošta koncertinė programa džiugins tiek mokyklos bendruomenę, tiek atvykusius svečius.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą