slider1
slider3
slider2

Edukacinis renginys – koncertas „Aš ir muzikos instrumentas“

2023 m. rugsėjo 12-13 dienomis Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos didžiojoje salėje įvyko edukacinis renginys – koncertas „Aš ir muzikos instrumentas“. Edukacijoje dalyvavo didelis būrys vaikų iš Šiaulių miesto darželių: „Žilvitis“, „Drugelis“, „Sigutė“.

Renginio metu vaikai išgirdo įvairius muzikos instrumentus, kuriais muzikuoti galima išmokti mūsų mokykloje: dainuoti solo, ansamblyje ar chore, groti fortepijonu, kanklėmis, birbyne, akordeonu, gitara, fleita, saksofonu, griežti smuiku, violončele…O vėliau darželinukai patys „pasimatavo“ šiuos instrumentus, pabandė išgauti pirmuosius garsiukus.

Edukaciniame renginyje mažieji ne tik klausėsi koncerto ar susipažino su įvairiais muzikos instrumentais, bet sužinojo ir apie muzikanto profesiją.

Jaunuosius atlikėjus edukaciniam renginiui – koncertui paruošė mokytojai: Rimantas Narkus, Eglė Janušauskienė, Ginta Palujanskienė, Ela Grigorjeva, Jurgita Puodžiūnienė, Algimantas Jonas Bartašius, Vitalija Ponelienė, Dangirutė Petrauskienė, Vygantas Banys, Ilona Butkutė-Gasickienė Rimantė Storožišinienė, Armundas Jonaitis. Muzikuoti padėjo koncertmeisteriai Renata Stauskienė, Jurgita Puodžiūnienė, Loreta Bubnienė, Dangirutė Petrauskienė, Rasa Vaigauskaitė.

Edukacinio renginio muzikinę programą organizavo ir su mokykla mažuosius svečius supažindino mokytojai Gitana Urbonienė ir Viktoras Juščenko, koncertą vedė – mokytoja Gitana Urbonienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą