slider1
slider3
slider2

Festivalis – koncertas „Susitiksime Tukume“

Didelis būrys Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokinių, mokytojų ir koncertmeisterių 2018 m. balandžio 18 dieną dalyvavo festivalyje – koncerte „Satiksimies Tukuma“ (Susitiksime Tukume).

Festivalis – koncertas vyko Tukumo muzikos mokykloje. Mūsų mokyklos mokiniai su savo mokytojais paruošė įvairiaspalvę muzikinę programą, kurioje skambėjo ne tik klasikinės, bet ir daug pramoginės muzikos kūrinių. Juos atliko smuikininkų, pučiamųjų, liaudies instrumentų ansambliai ir solistai.

Festivalio žiūrovai apdovanojo jaunuosius atlikėjus gausiais aplodismentais bei pagyrimais už puikų muzikavimą. Išvyką į festivalį – koncertą organizavo mokytojas Ramūnas Benediktas Zubrickas, koncertą vedė mokytoja Loreta Bubnienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą