slider1
slider3
slider2

Kalėdinis koncertas „Eisim visi kalėdot“

2022 m. gruodžio 20 d. mokyklos mažojoje salėje vyko solinio dainavimo specialybės mokinių Kalėdinis koncertas „Eisim visi kalėdot“. Koncerte dalyvavo: Martyna Čekatauskaitė, Arminas Prunskus, Gabija Stankūnaitė, Šarlotė Židonytė, Laura Ignuotaitė, Kamilė Kumpytė, Viltė Danilevičiūtė, Gabija Plungytė ir Austėja Rimkutė. Jaunuosius solistus paruošė mokytojai Ginta Palujanskienė, Rimantas Narkus, muzikuoti padėjo koncertmeisterės Renata Stauskienė ir Giedrė Krasauskaitė. Skambėjo ne tik dainos, bet ir fortepijoninė muzika.

Fortepijonu skambino Gabija Stankūnaitė (mokyt. Monika Juščė), Šarlotė Židonytė (mokyt. Ina Lapukienė), Viltė Danilevičiūtė (mokyt. Renata Stauskienė), Enrika Klovaitė (mokyt. Loreta Bubnienė).

Koncerte dalyvavo vokalinis ansamblis „Penklinė“. Vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Monika Juščė, violončele pritarė mokyt. Ilona Butkutė- Gasickienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą