slider1
slider3
slider2

Koncertas „Juodais – baltais“

2023 m. gegužės 11 dieną mokyklos didžiojoje salėje vyko jau tradiciniu tapęs 3 klasės antro muzikos instrumento (fortepijono) mokinių koncertas „Juodais – baltais“. Nors fortepijonu vaikai pradėjo groti tik šiais mokslo metais, gausiai susirinkusius klausytojus atlikėjai džiugino gražiu, nuoširdžiu kūrinių atlikimu.

Koncerte grojo: Gerda Mačanskytė, Gabija Stankūnaitė, Domantas Martinaitis, Gabrielė Sorokinaitė, Ugnė Vėbraitė, Šarlotė Židonytė, Marta Meiliulytė, Luknė Jurgutavičiūtė, Laura Ignuotaitė, Einoras Kančas, Saulė Baniulytė, Auksė Vedeckytė, Lukrecija Gaižiūtė, Arminas Prunskus, Lukas Navickas, Joris Norvaišas, Ignas Žymantas, Alesandra Kononenko.

Koncertui mokinius paruošė mokytojai: Svetlana Kotlova, Saulė Žentelienė, Aurelija Urniežienė, Jurgita Bubnienė, Monika Juščė, Virginija Mitrijevienė, Viktoras Juščenko, Ina Lapukienė, Daina Kavaliauskienė, Adelaida Sutkienė, Gitana Urbonienė, Rimantas Narkus, akompanavo Giedrė Krasauskaitė.

Koncertą organizavo mokytojai Viktoras Juščenko ir Gitana Urbonienė. Koncertą vedė mokytoja Gitana Urbonienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą