slider1
slider3
slider2

Koncertas Lietuvos įstojimo į NATO aljansą 20-mečiui paminėti

2024 m. kovo 29 d. Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyko renginys, skirtas Lietuvos įstojimo į NATO aljansą 20-mečiui paminėti.

Koncerto programoje dalyvavo Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga) ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai: vokalinis ansamblis „Vaivorykštė” (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Monika Juščė, fleita pritaria Jarūnė Šataitė), kanklininkių ansamblis: Viltė Vainauskaitė, Marta Steponaitytė, Urtė Barkauskaitė (vadovė Jurgita Puodžiūnienė), Medėja Šalkutė ir Dainius Čalnaris (fortepijoninis duetas, mokytojos Loreta Bubnienė ir Saulė Žentelienė), Kotryna Lapeikytė (solo, mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė), Lukrecija Gaižiūtė (fleita, mokytoja Rimantė Storožišinienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė), Lukrecija Šulniūtė (fortepijonas, mokytoja Ela Grigorjeva), Evelina Pabrėžaitė ir Lėja Ramanauskaitė (smuikas, mokytoja Dangirutė Petrauskienė, koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis), Urtė Adomaitytė (fortepijonas, mokytoja Neringa Krikščiūnė), styginių ansamblis (vadovė Jovita Dambrauskienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė), Augustas Rimgaila ir Karolis Rauba (akordeonas, mokytoja Vitalija Ponelienė, Gabija Plungytė (solo, mokytoja Ginta Palujanskienė, pritarė Šiaulių pučiamųjų orkestras), Karolis Bauža (birbynė, mokytojas Algimantas Jonas Bartašius, pritarė Šiaulių pučiamųjų orkestras), Justas Banys (marimba, mokytojas Arūnas Banys, pritarė Šiaulių pučiamųjų orkestras), mergaičių choras „GAMA“ (vadovė Daina Kavaliauskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė). Koncertą vedė mokytoja Ina Lapukienė, organizavo Šiaulių miesto koncertinė įstaiga SAULĖ.

Foto: Olena Muzychenko

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą