slider1
slider3
slider2

Koncertų ciklas „Saulės vasaros koncertai“

2023 m. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai kartu su Šiaulių pučiamųjų orkestru (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga) paskutinę vasaros dieną palydėjo dalyvaudami koncertų ciklo „Saulės vasaros koncertai“ baigiamajame koncerte „Muzika mieste“. Šiauliečiams ir miesto svečiams muzikinius kūrinius atliko birbynininkas Jokūbas Puodžiūnas (mokytojas Algimantas Jonas Bartašius, koncertmeisterė Jurgita Puodžiūnienė), smuikininkė Vakarė Greviškytė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė, koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis), saksofonininkas Teodoras Jonaitis (mokytojas Armundas Jonaitis, koncertmeisteris Audrius Jonaitis), perkusininkė Akvilė Janulytė (mokytojas Arūnas Banys). Renginį organizavo koncertinė įstaiga Saulė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą