slider1
slider3
slider2

Konkursas „Naujieji atradimai 2024“

2024 m. balandžio 9 d. vyko respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2024“, kurį organizavo Utenos meno mokykla.

Konkursas sulaukė 603 solistų ir ansamblių pasirodymų iš 101-os  meninio ugdymo įstaigos, jų tarpe ir mūsų mokyklos mokiniai: Augustas Rimgaila, Karolis Rauba – I vietos laureatų diplomai (akordeonas, mokytoja Vitalija Ponelienė), Gytė Mačiukaitė – II vietos laureato diplomas (fortepijonas, mokytoja Ina Lapukienė), Vytautas Žukauskas – II vietos laureato diplomas (fortepijonas, mokytoja Monika Juščė), Marija Jurgaitytė, Joris Laurinkus, Milda Šulskytė, Enrika Klovaitė, Adelė Tamošuitytė – II vietos laureato diplomas (styginiai, ansamblių kategorija, mokytojos Dangirutė Petrauskienė, Loreta Bubnienė), Medėja Šalkutė, Dainius Čalnaris – II vietos laureato diplomas (fortepijonas, ansamblių kategorija, mokytojos Loreta Bubnienė, Saulė Žentelienė).

Sveikiname jaunuosius atlikėjus su puikiais pasiekimais bei linkime sėkmės tolimesniame muzikos garsų pažinimo kelyje. Garsiai plojame mokytojams, paruošusiems tokį gausų būrį laureatų!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą