slider1
slider3
slider2

Mergaičių chorui „GAMA“ garbingas apdovanojimas

2017 m. balandžio 21 d. į Šiaulių arenos mažąją salę rinkosi vaikai, mokinių tėvai, mokytojai ir kiti garbingi svečiai. Mergaičių choras „GAMA“ ir jo vadovė Daina Kavaliauskienė sulaukė ypatingo įvertinimo – įteiktas geriausio 2016 metų Lietuvos moksleivių choro apdovanojimas – „Aukso paukštė“.

„Aukso paukštės“ apdovanojimai meno kolektyvams teikiami už aktyvią pastarųjų metų veiklą: naujų programų parengimą, koncertus, dalyvavimą svarbiausiuose šalies renginiuose, konkursuose pelnytus prizus, festivalių, konkursų, seminarų inicijavimą.

Džiaugiamės chorinio dainavimo specialybės mergaičių, mokytojos Dainos Kavaliauskienės, koncertmeisterės Renatos Stauskienės nuoširdžiu muzikavimu ir puikiu šio darbo įvertinu.

© 2023 mir.lt