slider1
slider3
slider2

Mokslo metų pabaiga buvo itin sėkminga Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos akordeonistams

2023 m. gegužės 15-30 dienomis vyko III-asis Respublikinis Virtualus Atlikėjų Konkursas „In Corpore“. Jame dalyvavo daugiau kaip 350 įvairių specialybių jaunųjų atlikėjų iš Lietuvos muzikos ir meno mokyklų.

Džiugu, kad šiame konkurse Šiaulių 1-ąją muzikos mokyklą atstovavo akordeonistai Augustas Rimgaila ir Karolis Rauba, kurie savo amžiaus kategorijose kompetentingos komisijos buvo įvertinti – I vietos Laureato Diplomais.

2023 gegužės 31 d. atėjo kita džiugi žinia iš Rumunijos 10-ojo Tarptautinio Virtualaus Konkurso ,,Muzikos garsai“ (10th Intenational Competition „The Sound of music“- Romania Online), kuriame sėkmingai savo šalį ir mokyklą pristatė akordeonistai Augustas Rimgaila ir Karolis Rauba.

Šiuose konkursuose mokiniai atliko savo mokytojos Vitalijos Ponelienės sukurtus kūrinius iš leidinio ,,Muzikiniai nuotykiai“. Sveikiname jaunuosius akordeonistus Karolį ir Augustą, jų tėvelius, mokytoją Vitaliją Ponelienę su puikiais įvertinimais.

Dėkojame mokytojai Vitalijai Ponelienei už dovaną – leidinį „Muzikiniai nuotykiai“, Jūsų kuriama muzika padės augti dar ne vienai kartai puikių atlikėjų. AČIŪ!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą