slider1
slider3
slider2

Nuotoliniu būdu vyko Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos organizuotas respublikinis solfedžio konkursas „Muzikos labirintai“

2021 m. vasario 11 d. nuotoliniu būdu vyko Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos organizuotas respublikinis solfedžio konkursas „Muzikos labirintai“. Konkurse dalyvavo Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Eduardo Balsio menų gimnazijos ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos 3–4 klasių mokiniai.

Kūrybiškai ir išradingai paruoštas konkurso organizatorių užduotis sėkmingai įveikė ir prizines vietas pelnė šie Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai:

  • I vietos diplomas – Martynas Čepas, 3 kl. (mokyt. Aurelija Urniežienė), Ugnė Stulpinaitė, 4 kl. (mokyt. Ginta Palujanskienė);
  • II vietos diplomas – Meda Juraškaitė, 4 kl. (mokyt. Eglė Janušauskienė), Lėja Zavadskytė, 4 kl. (mokyt. Ginta Palujanskienė);
  • III vietos diplomas – Marija Jurgaitytė, 4 kl. (mokyt. Eglė Janušauskienė), Heidė-Eluna Levanaitė, 4 kl. (mokyt. Ginta Palujanskienė), Milda Šulskytė, 4 kl. (mokyt. Eglė Janušauskienė), Jelizaveta Zaiceva, 3 kl. (mokyt. Aurelija Urniežienė).

Sveikiname respublikinio konkurso „Muzikos labirintai“ diplomantus ir jiems konkursui padėjusius pasiruošti mokytojus!

© 2023 mir.lt