slider1
slider3
slider2

Popietė-koncertas William Gillock XX amžiaus romantikas 

2023 m. gruodžio 7 d. vyko popietė-koncertas, skirtas nuostabiam amerikiečių mokytojui ir kompozitoriui Williamui Gillockui, fortepijoninės muzikos vaikams ir jaunimui kūrėjui, atminti.
Kompozitoriaus gyvenimą ir  kūrybą pristatė bei skaidrėse demonstravo  mokytoja Neringa Krikščiūnė.

Gražiais, gyvybingais W. Gillocko muzikos kūriniais popietę papuošė Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos jaunieji pianistai: Liepa Kančauskaitė, Marija Čepinskytė, Kornelija Venskūnaitė, Urtė Adomaitytė, Augustė Čepytė (mokytoja Neringa Krikščiūnė), Saja Savickaitė, Akvilė Jurevičiūtė, Rusnė Šiuparytė (mokytoja Kristina Vedeckienė), Barbora Zamarytė, Meda Jasiulionytė, Lukrecija Šulniūtė, Gabija Kumpytė (mokytoja Ela Grigorjeva), Joana Milašauskaitė, Vytautas Žukauskas (mokytoja Monika Juščė), Dagnė Andrulytė, Deimilė Vozgirdaitė, Gytė Mačiukaitė, Mareta Ziroyan (mokytoja Ina Lapukienė), Laurynas Andrulis, Gojus Grudžinskas, Enrika Klovaitė (mokytoja Loreta Bubnienė), Lukrecija Kanaukaitė (mokytoja Irina Kudinova), Žiedė Beatričė Giniotytė (mokytoja Renata Stauskienė).

Popietę-koncertą organizavo ir vedė mokytoja Neringa Krikščiūnė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą