slider1
slider3
slider2

Popietė – koncertas „Žvėrių karnavalas“

2024 m. kovo 21 dieną Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos Mažojoje salėje vyko K. Sen-Sanso „Žvėrių karnavalas“ popietė – koncertas.

Pjeses iš šios siuitos atliko fortepijono specialybės mokiniai: Gabija Galvičiūtė, Avgustina Marine Ziroyan, Liepa Kančauskaitė, Gabrielė Paulikaitė, Meda Jasilionytė, Lėja Dargytė, Deimilė Vozgirdaitė, Gustas Maziliauskas, Paulius Aputis, Gytė Mačiukaitė, Dagnė Andrulytė, Beatričė Kalvelytė, Mareta Ziroyan, Andrėja Abelkytė. Popietę – koncertą praturtino mokytojos Dangirutės Petrauskienės smuikininkės Lėja Ramanauskaitė ir Evelina Pabrėžaitė (koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis) nuostabiu pjesės „Gulbė“ iš siuitos „Žvėrių karnavalas“ atlikimu. Smagu, kad mokytoja Neringa Krikščiūnė taip pat sutiko atlikti keltą šios siuitos pjesių.

Ačiū mokytojoms Loretai Bubnienei, Inai Lapukienei, Renatai Stauskienei, Neringai Krikščiūnei, Elai Grigorjevai, paruošusioms atlikėjus šiam renginiui.

Popietę – koncertą organizavo ir vedė mokytoja Ina Lapukienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą