slider1
slider3
slider2

Projektas „MUZIKINIAI RUDENYS 2022“

2022 m. lapkričio 18 d. vyko koncertinės įstaigos „Saulė“ organizuojamas projektas „MUZIKINIAI RUDENYS 2022“, kur su Šiaulių kameriniu orkestru Camerata Solaris (meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis) koncertines programas atlieka gabiausi, talentingiausi Šiaulių miesto meno ir muzikos mokyklų mokiniai.

Didžiuojamės mūsų mokyklos jaunųjų atlikėjų – Urtės Adomaitytės, Andrėjos Baužaitės, Adrijos Lideikytės, Karolio Baužos, Evelinos Pabrėžaitės, Lėjos Ramanauskaitės pasirodymu! Dėkojame mokytojams – Neringai Krikščiūnei, Kristinai Kuprytei, Algimantui Jonui Bartašiui, Dangirutei Petrauskienei, koncertmeisteriui Sigitui Vaičiulioniui, paruošusiems vaikus didžiajai scenai.

Garsiai plojame orkestrui Camerata Solaris, kuriame muzikuoja ir mūsų mokyklos mokytojai – Jovita Dambrauskienė, Dangirutė Petrauskienė, Virginija Daugirdaitė, Ilona Butkutė-Gasickienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą