slider1
slider3
slider2

Projektas „Pamoka su kompozitoriumi“

2019 m. balandžio 11  d. Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė kompozitorė Raminta Šerkšnytė vedė pamoką 5–7 klasių mokiniams. Ši pamoka – vienas iš projekto „Pamoka su kompozitoriumi“ renginių. R. Šerkšnytė mokiniams papasakojo apie savo kūrybą nuo pirmojo kūrinėlio, sukurto dar besimokant pirmoje klasėje iki pastaraisiais metais sukurtų opusų.

Kompozitorė papasakojo apie kūrybos procesą, atskleidė, kokią reikšmę jame turi muzikos išraiškos priemonių pasirinkimas siekiant, kad muzikos kūrinys turėtų stiprią meninę įtaigą. Pamokos metu vyko gyvas dialogas tarp kompozitorės ir susidomėjusių, smalsiai klausinėjančių mokinių. „Pamoka su kompozitoriumi“ – tai puikus projektas, supažindinantis mokinius su šiuolaikine lietuvių muzika ir jos autoriais.

Projektą „Pamoka su kompozitoriumi“ įgyvendina VšĮ „Mano nata“ kartu su Lietuvos kompozitorių sąjunga, Muzikos ir meno mokyklų ir Lietuvos muzikos mokytojų asociacijomis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą