slider1
slider3
slider2

Renginys, skirtas J. Švedo 110-osioms gimimo metinėms paminėti

2019 m. balandžio 1 d. Radviliškio muzikos mokykloje vyko renginys, skirtas J. Švedo 110-osioms gimimo metinėms paminėti, kuriame dalyvavo ir programą koncertinėmis bei folklorinėmis kanklėmis atliko ansamblis „Kupolėlė“ – Emilija Pauliukonytė, Indrė Nagliūtė, Emilija Lipinskaitė. Mokytoja Elena Ralienė paruošė pranešimą „Jonas Švedas – mokytojas, kompozitorius, vadovas“.

Koncertinėje programoje dalyvavo ir Radviliškio muzikos mokyklos mokiniai. Minėjimą-koncertą organizavo mokytoja Irena Lipinskienė, parengusi  leidinių apie J. Švedą ir senuosius instrumentus parodėlę. Kadangi renginys sutapo su balandžio 1-osios data, ansamblio „Kupolėlės“ kanklininkės savo programoje pateikė siurprizą – muzikinį pokštą.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą