slider1
slider3
slider2

Respublikinis Birutės Almonaitytės vaikų ir jaunimo solinio dainavimo festivalis-konkursas

2024 m. balandžio 13 d. Vilniuje J. Tallat – Kelpšos konservatorijoje vyko 7-asis Respublikinis Birutės Almonaitytės vaikų ir jaunimo solinio dainavimo festivalis-konkursas, kurį organizavo „Liepaičių“ chorinio dainavimo mokykla.

Konkursas sulaukė net 64 dalyvių iš visos Lietuvos. Atlikėjus vertino 5 komisijos nariai: Lietuvos muzikos teatro akademijos profesorė Asta Kriščiūnaitė, Lietuvos muzikos teatro akademijos profesorius Algirdas Janutas, Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos ,,Liepaitės” direktorė Edita Jaraminienė, festivalio-konkurso svečias Dovilė Eidukaitė.

Mūsų mokyklą atstovavo: A kategorijoje Arijelė Jankutė, Eleonora Gedminaitė; B kategorijoje Gabija Kumpytė, mergaičių mokytoja Eglė Žalalienė, koncertmeisterės Giedrė Krasauskaitė, Irina Tautkuvienė, Kotryna Lapeikytė, kuri tapo Diplomante; C kategorijoje Gabija Plungytė – įvertinta pagrindiniu konkurso apdovanojimu – Birutės Almonaitytės šeimos Diplomu ir dovanomis! Gabijos ir Kotrynos mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė.

Sveikiname vaikus, jų mokytojus ir koncertmeisterius su gražiu pasirodymu konkurse, garsiai plojame Gabijai Plungytei, laimėjusiai pagrindinį prizą!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą