slider1
slider3
slider2

Respublikinis Šakių miesto pianistų konkursas

Gegužės 25 d. Šakių miesto meno mokykloje įvyko virtualus III respublikinis pianistų konkursas, kuriame dalyvavo gausus būrys jaunųjų pianistų iš visos Lietuvos.

Pianistus vertino kompetentinga komisija iš Tylos muzikos studijos, Vilniaus M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Kauno J. Naujalio menų gimnazijos, Kauno 1-osios muzikos mokyklos, Panevėžio muzikos mokyklos, Panevėžio M. Mikalausko menų gimnazijos: Dr. Virginija Unguraitytė – Levickienė, Agnė Jakštonienė, Ugnė Antanavičiūtė – Kubickienė, Agnė Jurkūnienė,  Ieva Benetienė,  Neringa Brukštienė, Irina Diksienė, Jolanta Sriubiškytė.

Šiame konkurse mūsų mokyklą atstovavo mokinės: Viltė Rutkauskaitė (B pogrupis) – I vieta, Lėja Krikščiūnė (D2 pogrupis) – I vieta (mokytoja Neringa Krikščiūnė), Austėja Laurutavičiūtė (C1 pogrupis) – I vieta, (C2 pogrupis) – II vieta, Medėja Šalkutė (D1 pogrupis) – III vieta (mokytoja Loreta Bubnienė), Lėja Dargytė (A pogrupis) – III vieta (mokytoja Ina Lapukienė), Andrėja Abelkytė – Padėkos raštas (mokytoja Ela Grigorjeva).

Sveikiname mergaites ir jų mokytojas su puikiais rezultatais!!!

© 2023 mir.lt