slider1
slider3
slider2

Respublikinis solfedžio konkursas „Muzikos labirintai“

2023 m. vasario 3 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje vyko respublikinis solfedžio konkursas „Muzikos labirintai“. Renginio dalyviai Šiaulių, Mažeikių, Šilalės, Palangos ir Klaipėdos muzikos ir meno mokyklų 4-5 klasių mokiniai.

Konkurse moksleiviai buvo suskirstyti į DO, RE, MI, FA komandas, kurių darbą stygavo išrinkti komandų kapitonai. Dalyviai įnirtingai aptarinėjo jiems skirtas užduotis bei stengėsi kuo greičiau pateikti atsakymus. Džiaugiamės mūsų mokyklos nugalėtojais!!!

  • I vietos diplomas – Gabija Kumpytė 4 kl., Anandas Čepas 4 kl. (mokyt. Aurelija Urniežienė), Barbora Jančenkovaitė 5 kl. (mokyt. Eglė Janušauskienė).
  • II vietos diplomas – Viltė Gasickaitė 4 kl. (mokyt. Eglė Janušauskienė).

Sveikiname respublikinio konkurso „Muzikos labirintai“ diplomantus ir jiems konkursui padėjusius pasiruošti mokytojus!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą