slider1
slider3
slider2

Respublikinis solfedžio konkursas „Saulėtos natos“

2024 m. kovo 29 d. Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje vyko respublikinis muzikos (meno) mokyklų solfedžio konkursas „Saulėtos natos“. Konkurse dalyvavo 38 mokiniai.

Tai – Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Klaipėdos Eduardo Balsio gimnazijos, Kauno 1-osios muzikos mokyklos, Kėdainių muzikos mokyklos, Kretingos meno mokyklos, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos, Vilkaviškio muzikos mokyklos, Panevėžio muzikos mokyklos, Telšių meno mokyklos, Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos ugdytiniai.

Konkurso vertinimo komisija: mokytoja metodininkė Sonata Dragūnienė (Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla), mokytoja metodininkė Ginta Palujanskienė (Šiaulių 1-oji muzikos mokykla) ir mokytoja metodininkė Vilija Grigutienė (Telšių meno mokykla).

Konkurso „Saulėtos natos“ laureatų diplomus pelnė Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai Dagnė Andrulytė, 4 kl., I vieta, Lukrecija Juknevičiūtė, 4 kl., III vieta (mokytoja Eglė Janušauskienė); Marta Meiliulytė, 4 kl., I vieta (mokytoja Daina Kavaliauskienė); Arminas Prunskus, 4 kl., III vieta (mokytojas Rimantas Narkus); Laurynas Andrulis, 4 kl., II vieta (mokytoja Aurelija Urniežienė).

Po konkurso pedagogai rinkosi į apskritojo stalo diskusiją „Muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursai ir jų ryšys su ugdymo programomis“. Diskusijos dalyviai pasidalino mintimis bei
patirtimi apie muzikos (meno) mokyklų mokinių motyvavimą, ugdymo turinio plėtojimą ir gilinimą, sąsajas su ugdymo programa ruošiant vaikus dalyvauti solfedžio konkursuose.

Išklausyti pranešimai „Solfedžio konkursai: patirtys ir galimybės“ (Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytoja Aurelija Urniežienė) ir „Solfedžio konkursų apžvalga, analizė, teoriniai ir praktiniai aspektai“ (Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos mokytoja Vilija Posėčnienė ir Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos bei Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos mokytoja Daina Šalvė) .

Sveikiname vaikus ir jų pedagogus su puikiais pasiekimais konkurse!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą