slider1
slider3
slider2

Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos edukacinis renginys, skirtas Tarptautinei muzikos dienai paminėti, vykęs lopšelyje-darželyje „Žirniukas“

2023 m. rugsėjo 29 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai lankėsi lopšelyje-darželyje „Žirniukas“ ir dalyvavo edukaciniame renginyje ,,Muzikuoju – auginu save“, kuris buvo skirtas Tarptautinei muzikos dienai paminėti. Renginyje kalbėta apie ypatingą muzikos poveikį ir jos svarbą gyvenime, klausytasi įvairiais muzikos instrumentais mokinių atliekamų nuotaikingų muzikos kūrinėlių ir vaizdingų pasakojimų apie atliktą muziką. Nuoširdžiai dėkojame visai lopšelio-darželio „Žirniukas“ bendruomenei už nuoširdų ir šiltą priėmimą!

Renginyje dalyvavo: Vakarė Greviškytė (mokyt. Dangirutė Petrauskienė), Barbora Zamarytė (mokyt. Ela Grigorjeva), Lėja Kavaliauskaitė (mokyt. Vitalija Ponelienė), Neringa Veliulytė (mokyt. Jurgita Puodžiūnienė), Lukrecija Šimkutė (mokyt. Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė), Barbora Goštautaitė (mokyt. Jovita Dambrauskienė), Mareta Ziroyan (mokyt. Ina Lapukienė), Elija Ružauskaitė (mokyt. Renata Stauskienė), Teodoras Jonaitis (mokyt. Armundas Jonaitis, koncertmeisterė Loreta Bubnienė).

Renginį organizavo mokytoja Aurelija Urniežienė ir lopšelio-darželio „Žirniukas“ meninio ugdymo pedagogė Regina Varpučianskienė.

Renginį vedė mokytoja Aurelija Urniežienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą