slider1
slider3
slider2

Šiaulių regiono jaunųjų atlikėjų festivalis „Grokime kartu“

2015 m. kovo 4 d. Radviliškio muzikos mokykloje įvyko Šiaulių regiono jaunųjų atlikėjų festivalis „Grokime kartu“, kuriame dalyvavo gausus būrys Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos jaunųjų muzikantų.

Festivalyje grojo: varinių instrumentų trio, pučiamųjų instrumentų kvintetas (vadovas Ramūnas Zubrickas), skudučių ansamblis (vadovė Jurgita Varkalienė), fortepijoninis Martynos Vedeckytės ir Austėjos Jukštaitės duetas (mokytojos Ina Lapukienė, Kristina Vedeckienė), fortepijoninis Adrijos Biliūnaitės ir Žygimanto Rusteikos ansamblis (mokytoja Roma Kasakaitienė), Ugnės Brazauskaitės (akordeonas) ir Emilijos Romos Šemetaitės  (fortepijonas) duetas, (mokytojos Vitalija Ponelienė, Loreta Bubnienė), kanklių ansamblis  „Kupolėlė“ (vadovė Elena Ralienė).

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą