slider1
slider3
slider2

Solinio dainavimo specialybės mokinių koncertas „Tau, mama“

2023 m. gegužės 19 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos didžiojoje salėje vyko Solinio dainavimo specialybės mokinių koncertas „Tau, mama“.

Koncerto programoje dalyvavo: solistai – Martyna  Čekatauskaitė, Gabija Stankūnaitė, Šarlotė Židonytė, Kamilė Kumpytė, Viltė Danilevičiūtė, Gabija Plungytė, Austėja Rimkutė (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterės Renata Stauskienė ir Giedrė Krasauskaitė), Arminas Prunskus, Laura Ignotaitė (mokytojas Rimantas Narkus, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė), vokaliniai ansambliai – „Vaivorykštė“ ir „Penklinė“ (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterės Giedrė Krasauskaitė ir Monika Juščė), vokalinis duetas – Gabija Plungytė ir Austėja Rimkutė (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renta Stauskienė), fortepijonu grojo – Šarlotė Židonytė (mokytoja Ina Lapukienė), Viltė Danilevičiūtė (mokytoja Renata Stauskienė), fortepijono skyriaus mokinė Lukrecija Kanaukaitė (mokytoja Irina Kudinova).

Koncertą organizavo mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertą vedė mokytoja Eglė Janušauskienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą