slider1
slider3
slider2

Šventinis Tautinių instrumentų ir akordeono skyriaus Akademinis koncertas

Gruodžio 16 d. vyko Tautinių instrumentų ir akordeono skyriaus moksleivių Akademinis koncertas. Dėl pandeminės situacijos buvo apsispręsta, kad koncertuose dalyvaus tik mokyklos mokiniai ir mokytojai, vaikų tėveliai nedalyvavo. Mokytojai stengėsi sukurti visiems kalėdines nuotaikas.

Vaikai klausėsi vieni kitų – tai buvo ir pramoga, ir atsakingas susikaupimas – juk sudėtingiausia groti vieni kitiems. Pasirodymai buvo filmuojami, tad tėveliai pajaus šventinę nuotaiką gavę pasirodymų įrašus. Dalyvavo mokytojų Kristinos Kuprytės, Jurgitos Puodžiūnienės, Elenos Ralienės, Vitalijos Ponelienės, Algimanto Jono Bartašiaus ugdytiniai, jiems akompanavo koncertmeisteriai Dainius Danilaitis, Sigitas Vaičiulionis, Viktoras Juščenko.

Siunčiame visiems šventinius linkėjimus!

© 2023 mir.lt