slider1
slider3
slider2

Tarptautinis A. Glazunovo stygininkų konkursas Paryžiuje

2019 m. balandžio 21-27 dienomis Paryžiuje (Prancūzija) vyko XI-asis tarptautinis Aleksandro Glazunovo stygininkų konkursas. Konkurse dalyvavo 58 smuikininkai, altininkai ir violončelininkai iš Rusijos, Vokietijos, Italijos, Kazachstano, Prancūzijos, Azerbaidžano, Austrijos, Kroatijos, Serbijos, Anglijos ir Lietuvos. Šiame konkurse dalyvavo mūsų muzikos mokyklos jaunoji smuikininkė Evelina Pabrėžaitė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė).

Mergaitė pasirodė puikiai-tarptautinės komisijos narių sprendimu Evelinai Pabrėžaitėi atiteko 1-oji premija! Žiūri komisija ne tik aukščiausiais balais įvertino jaunosios smuikininkės pasirodymą, bet ir pakvietė griežti konkurso baigiamajame koncerte. Sveikiname Eveliną, mokytoją Dangirutę Petrauskienę, mergaitės tėvelius su puikiu pasirodymu ir neeiline dovana ne tik 1-ajai muzikos mokyklai, bet ir Šiaulių miestui.

© 2023 mir.lt