slider1
slider3
slider2

Tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Wind Stars 2021“

2021 kovo 4-6 d. Marupės muzikos ir meno mokykloje (Latvija) vyko nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Wind Stars 2021“. Šiemet į konkursą susirinko dalyviai iš 21 šalies – Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Serbijos, Slovakijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Italijos, Izraelio, Japonijos, Vietnamo, Vengrijos, Kazachstano, Taivano, Gruzijos, Kroatijos, Mongolijos, Belgijos.

Atlikėjus vertino tarptautinė komisija. Sveikiname ir džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių pasiekimais: Majus Šalkus apdovanotas II vietos diplomu, Tomas Raudys – III vietos diplomu.

Konkursui jaunuosius valtornistus paruošė mokytojas Ramūnas Benediktas Zubrickas, muzikuoti padėjo koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis.

© 2023 mir.lt