slider1
slider3
slider2

VI Lietuvos muzikos ir meno mokyklų akordeono muzikos festivalis „Pasaulio muzika. Pasaulio tautų šokiai“

2024 m. balandžio 13 d. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje vyko VI Lietuvos muzikos ir meno mokyklų akordeono muzikos festivalis „Pasaulio muzika. Pasaulio tautų šokiai“.

Šiame festivalyje dalyvavo Šiaulių 1 -osios muzikos mokyklos akordeonistai: Augustas Rimgaila ir Karolis Rauba. Mokinius paruošusi mokytoja Vitalija Ponelienė pasidžiaugė Augusto ir Karolio sėkmingai atliktomis – solistų ir dueto programomis, kurios sulaukė klausytojų gausių aplodismentų ir pripažinimo, įvertinant jų programų atlikimą nominacijomis: Augustas įvertintas – Nominacija už originaliausią pasirodymą, Karolio ir Augusto duetas – Nominacija už artistiškiausią pasirodymą.

Mokytoja Vitalija Ponelienė akcentavo, kad šiai sėkmei įtakos turėjo bendras komandinis darbas, nuoseklumas bei įdomiai parinkta programa. Didžioji dalis kūrinių – mokytojos Vitalijos sukurtos pjesės, kurias atliekant mokiniai atskleidė savo kūrybiškumą, muzikalumą ir sulaukė didelio susidomėjimo iš kitų mokinių bei mokytojų. Mokytoja dėkinga mokinių tėvams už kelionę vykti dalyvauti festivalyje bei galimybę Augustui ir Karoliui aplankyti Vilniaus automobilių muziejų – kaip motyvacija už sėkmingą pasirodymą.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą