slider1
slider3
slider2

VI Tarptautinis konkursas „Klajojanti muzika“ 

2024 m. kovo 23 dieną  į Zarasų Fausto Latėno meno mokyklą rinkosi jaunieji pianistai. Čia vyko VI Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų konkursas ,,Klajojanti muzika”.

Kiekvienais metais privalomas vis kitos šalies kompozitorių fortepijoninis kūrinys. O ir konkurso simbolis – laivelis. Šiais metais laivelis plaukė į Lenkiją. Konkurso dalyviai turėjo atlikti 1 Lenkijos kompozitoriaus kūrinį.

Konkurse dalyvavo 72 atlikėjai iš Latvijos, Lenkijos bei Lietuvos. Mūsų mokyklą šiame konkurse atstovavo dvi jaunosios pianistės Marija Čepinskytė ir Urtė Adomaitytė, jų mokytoja Neringa Krikščiūnė. Mergaitės puikiai atliko savo programas ir pelnė I vietos laureato diplomus. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą