slider1
slider3
slider2

VIII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas „RITMAS KITAIP 2023“

2023 m. vasario 2 d. vyko VIII-asis tarptautinis, kas pora metų organizuojamas, mušamųjų instrumentų konkursas „RITMAS KITAIP 2023“. Dalyvių geografija – Klaipėda, Grigiškės, Kelmė, Kretinga, Utena, Vilnius, Birštonas, Salaspilis (Latvija), Jelgava (Latvija). Konkurso dalyvių pasirodymus, pasodinti už širmos, žinant tik kūrinio autorių ir jo pavadinimą, išskirtinai ausimis vertino gerai Lietuvoje ir už jos ribų žinomi būgnininkai: Gintautas Gascevičius Ginc, Jonas Lengvinas, Džiugas Daugirda, Titas Jukšta.

Sveikiname ir džiaugiamės Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų bendro darbo pasiekimais:

Gerda Mačanskytė (A grupė, melodiniai mušamieji instrumentai, mokytoja Rita Banė, koncertmeisteris Dainius Danilaitis) – konkurso diplomantė, Alesandra Kononenko (A grupė, melodiniai mušamieji instrumentai, mokytoja Rita Banė, koncertmeisteris Dainius Danilaitis) – įvertinta padėkos raštu, Akvilė Janulytė (B grupė, melodiniai mušamieji instrumentai, mokytojas Arūnas Banys, koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis) – III vietos laureatė, Povilas Žemaitis (B grupė, melodiniai mušamieji instrumentai, mokytojas Evaldas Sidaras, koncertmeisteris Dainius Danilaitis) – konkurso diplomantas, Tajus Vaičiūnas (A grupė, ritminiai mušamieji instrumentai, mokytojas Evaldas Sidaras) – konkurso diplomantas, Gustas Rukas (B grupė, ritminiai mušamieji instrumentai, mokytojas Arūnas Banys) – II vietos laureatas, Justas Banys (B grupė, ritminiai mušamieji instrumentai, mokytojas Arūnas Banys) – konkurso diplomantas, Vytautas Šatas (B grupė, ritminiai mušamieji instrumentai, mokytojas Evaldas Sidaras) – konkurso diplomantas, Gustas Janulis (B grupė, ritminiai mušamieji instrumentai, mokytojas Evaldas Sidaras) – įvertintas padėkos raštu, Rojus Termenas (C grupė, mokytojas Arūnas Banys) – I vietos laureatas, mušamųjų instrumentų ansamblis „RITMAS KITAIP JUNIOR“ (mokytojai Rita Banė ir Evaldas Sidaras, koncertmeisteris Dainius Danilaitis, gitara pritarė Kęstutis Radavičius) – III vietos laureatas, mušamųjų instrumentų ansamblis „RITMAS KITAIP“ (mokytojas Arūnas Banys, koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis, gitara pritarė Kęstutis Radavičius) – konkurso diplomantas!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą