slider1
slider3
slider2

X tarptautinis A. Glazunovo vardo stygininkų konkursas

2017 m. balandžio 3-9 d. smuikininkė Emilija Petrulevičiūtė ir jos mokytoja Dangirutė Petrauskienė lankėsi viename romantiškiausių Europos miestų – Paryžiuje. Kelionės tikslas – X tarptautinis A. Glazunovo vardo stygininkų konkursas. Tai ypatingas renginys, kuriame varžosi geriausi smuikininkai, altininkai, violančelininkai atvykę iš įvairiausių šalių.
Emilos talentą pastebėjo ir įvertino komisija. Mergaitė apdovanota III vietos laureato diplomu. Virtuoziškai, muzikaliai atlikta itin sudėtinga programa – tai komisijos narių komplimentai jaunajai smuikininkei.
Eifelio bokštas, Notre-Dame katedra, Luvro muziejus, Eliziejaus laukai su Triumfo arka priešakyje, Versalio rūmai, pramogų ir svajonių miestas Disneilendas, tai dar viena patirtis, kurią į mokyklą parvežė smuikininkė Emilija Petrulevičiūtė ir jos mokytoja Dangirutė Petrauskienė.

© 2023 mir.lt