slider1
slider3
slider2

XII-asis Respublikinis vaikų meno festivalis „Aš – mažytė pasaulio dalis esu“

2024 m. kovo 22 d. dvyliktąjį kartą Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje vyko respublikinis vaikų meno festivalis „Aš – mažytė pasaulio dalis“.

Gražia tradicija tapusi šventė kas antri metai sukviečia mažuosius dainininkus ir dailininkus iš visos Lietuvos. Šių metų festivalis ypatingas tuo, kad skirtas pažymėti Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 25 metų jubiliejų.

Šventė prasidėjo jungtinio choro atliekamu kūriniu „Už žalių miškelių“, apdainuojančiu Lietuvos grožį ir vaikų piešinių parodos „Mažytė pasaulio dalis esu“ atidarymu. Festivalyje dalyvavo dvylika vaikų chorų iš  Vilniaus, Kauno ir Šiaulių. Festivalį vainikavo himnas – daina „Mažytė pasaulio dalis esu”.

Džiaugiamės, kad šioje šventėje dalyvavo ir mūsų muzikos mokyklos jaunučių choras „Muzika” (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė).

Foto R. Bieliauskas

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą