slider1
slider3
slider2

XV nacionalinis Jono Švedo konkursas

2023 m. kovo 18-19 dienomis Vilniuje įvyko XV nacionalinis Jono Švedo konkursas, sukvietęs 188 kanklėmis, birbynėmis, lamzdeliais ir skrabalais grojančius jaunuosius atlikėjus. Šiaulių 1-ąją muzikos mokyklą, įveikę atrankinius turus, atstovavo birbynininkai Erikas Pakulnevičius, konkurse įvertintas Padėkos raštu, Karolis Bauža, laimėjęs I vietos laureato diplomą ir kanklininkė Andrėja Baužaitė, pelniusi I vietos laureato diplomą. Jaunuosius birbynininkus Eriką ir Karolį konkursui paruošė mokytojas Algimantas Jonas Bartašius, o kanklininkę Andrėją- mokytoja Kristina Kuprytė. Muzikuoti padėjo koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis.

Karolis Bauža su koncertmeisteriu Sigitu Vaičiulioniu buvo pakviesti groti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos didžiojoje salėje per iškilmingą konkurso dalyvių apdovanojimų ceremoniją.
Sveikiname mokinius Eriką Pakulnevičių, Karolį Baužą, Andrėją Baužaitę, mokytojus Kristiną Kuprytę ir Algimantą Joną Bartašių, koncertmeisterį Sigitą Vaičiulionį su puikiais pasiekimais, dėkojame už tautinių instrumentų populiarinimą bei mokyklos vardo garsinimą! Ačiū tariame mokinių tėveliams. Jūsų – vaikų, mokytojų, tėvelių bendrystė leidžia siekti mums visiems pačių geriausių rezultatų.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą